Megnövekedett Ügyfélforgalmunk kiszolgálására, munkatársat keresünk Győr és 40 km körzetében munkavégzéshez.

Jelentkezni alábbi elérhetőségeinken lehetséges:

06-20/239-98-98, gyoriallas2018@gmail.com

Állásajánlat:

Gázkészülék tüzeléstechnikai szervíz technikus

Feladata:

▻ lakossági és ipari gázkazánok helyszíni szervizelése, karbantartása, hibajavítás, üzembehelyzés.

Elvárásaink:

▻ gyakorlattal rendelkező teljesen önálló munkavégzés
▻ jó kommunikációs készség
▻ fűtési, hűtési rendszerek ismerete, felismerése

Amit kínálunk:

▻ versenyképes teljesítményarányos bérezés
▻ szervíz-autó, alkatrészkészlettel, mérőműszerekkel felszerelve
▻ továbbképzések, szervízoktatások

A munkakör betöltéséhez szükséges:

▻ érvényes, arcképes gázszerelői igazolvány vagy épületgépész technikus végzettség
▻ erkölcsi bizonyítvány
▻ „B” kategóriás gépjárművezetői engedély

▻ elektronikai műszerész, gáztechnikai műszerész végzettség előnyt jelent

Ha kis csapatunkhoz szívesen csatlakoznál kérlek ne habozz, jelentkezz azonnal.