Gázkazánok értékesítésével, beüzemelésével, szervizelésével foglalkozó győri cég keresi
műszaki beállítottsággal rendelkező leendő kollégáját vevőszolgálat munkatárs,
irodai, adminisztrációs feladatok ellátására.

Versenyképes jövedelem, győri munkahely.

ADMINISZTRÁTOR munkatársat keresünk!

Fényképes önéletrajzot, fizetési igény megjelölésével kérünk:
mestergaz.kft@gmail.com e-mail címre
Az állás betöltéséhez erkölcsi bizonyítvány szükséges.

Állásajánlat:

ADMINISZTRÁTOR

Feladata:

 A különböző tevékenységeket és szolgáltatásokat nyújtó cég napi életében aktív közreműködés, adminisztráció,
Irodai ellátmány beszerzése,
▻ Szerződések előkészítése, ismertetése ügyfeleinkkel
Személyi asszisztensi, szervezési, ügyintézési feladatok
Telefonos ügyfél kapcsolattartás
Postai ügyek intézése
Irodai munkakörnyezet rendben tartása
Munkatársak munkájának mindennapi összeállítása és támogatása
Ügyvezető munkájának támogatása
 munkavállalók bérével kapcsolatos adminisztráció (szabadságok,
betegszabadságok havi összegzése, bérszámfejtés kérése a könyvelőtől, jelenléti ív készítése)
általános irodai adminisztráció (szkennelés, iratanyag-rendezés)
 Raktárkezelés

Elvárásaink:

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
középfokú végzettség (pénzügyi szakirány előny)
minimum 1 éves irodai tapasztalat
▻  MS office ismerete.
▻  Önállóság, határozottság, precizitás, terhelhetőség.

Amit kínálunk:

▻ izgalmas munka,
▻ változatos kihívások,
▻ versenyképes jövedelem

További jelentkezési lehetőségek:

SZEMÉLYESEN:
Mester-Gáz Kft.

9022 Győr, Újkapu utca 3.
Üzlet nyitva tartása: H-P 7:30-16:00

Telefonon:
0696335443
06202399898

E-mail-ben:
info@mestergaz.hu

Munkavégzés ideje:

Hétfő-Péntek: 7:30-16:00-ig

Fényképes önéletrajzot, fizetési igény megjelölésével kérünk. mestergaz.kft@gmail.com

Ha kis csapatunkhoz szívesen csatlakoznál kérlek ne habozz, jelentkezz azonnal.